návod


Obrázek uživatele Kondova


Motalinky posílám návod na stromeček.

pokud mají obrázky popisek, zobrazí se vám po najetí myši na obrázek
1

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Kondova

Mončjatko děkuji za pochvalu.

Mončjatko děkuji za pochvalu. To potěší. Alena k.

Obrázek uživatele Slávka

Alenko,

moc pěkné, je to originální. Děkujeme, že ses s námi o to podělila. Krásný advent.

 

Obrázek uživatele Kondova

Myško děkuju mám velkou

Myško děkuju mám velkou radost, že i od tebe jsem vysloužila velkou pochvalu.Moc mě to těší. Nápadů by bylo hodně ale dny jsou poněkud krátké. Problém všech žen. Pletení, vaření, cukroví,hlídání osmiměs. vnučky, teď ještě ošetřuji psa po operaci nohy a myslím si,že dál nemusím vyjmenovávat.Jsme na tom všechny stejně.Tak konec breku, hlavu vzhůru a jde se po trnité cestě dál. Práci zdar. Alena K.

Obrázek uživatele Kondova

Mikčo jestli máš chřipku tak

Mikčo jestli máš chřipku tak to koukej pořádně vyležet. Měla jsem jí taky a protože jsem si myslela, že bezemě nic nepůjde, tak teď se z toho nemůžu dostat.Kašlu jako tuberák. Nakonec budu muset jít po měsíci znovu k doktorce. Jinak mám obrovskou radost, že se líbí.Dík Alena K.

Obrázek uživatele Kondova

Marko dík.Alena K.

Marko dík.Alena K.

Obrázek uživatele Marka-U

Kondova,

si perfektná, obrázky určite pomôžu.

Marka

Obrázek uživatele Kondova

Najko ,mám radost, že se ti

Najko ,mám radost, že se ti stromek líbí. K té úpravě.Já jsem ho ničím nanatírala protože se mi líbil tak. Ale můžeš ho natřít čím chceš.Teď dělám ještě jeden tak ho asi natřu nazeleno. Já natírám téměř všechno barvou do primalexu. Ahoj moc zdravím Alena K.

Obrázek uživatele Najka

Aleno K,

ještě jsem nedoděla všechny vánoční sety a ty sem dáš něco tak úžasného! A můžu začít znovu. Jak tě něco takového napadlo? Je to velké oživení pletených výtvorů. A ještě, konečná úprava je jaká? Nebo se jenom nalakují a nalepí ruličky a je to všechno? Pěknou neděli přeje Najka

Obrázek uživatele Mončjatko

Jůůů, úžasný stromeček. Super

Jůůů, úžasný stromeček. Super nápad!!! Díky za návod. Pa, M.

Obrázek uživatele mysanda

Alenko K.

to je naprostá bomba. Stromek se ti moc povedl. už jsem měla včera připraveno, že ti napíšu komentář, ale opravdu vůbec nestíhám. Je pravda, že ani nevidím všechny vyše výrobky, proto jsem ráda, že mě tvůj stromeček neunikl. Jsi nápaditá a velice šikovná. Veliká pochvala a díky za návod, určitě někdy vyzkouším... pěknou tvořivou sobotu..... pa myšanda

www.mysandytvorenicko.estranky.cz

Obrázek uživatele mikča

Alenko, sice mám chřipku jako

Alenko, sice mám chřipku jako hrom, ale určitě jdu ten stromeček vyrobit taky... Dík za návod!

Obrázek uživatele Kondova

Lentil zapoměla jsem dodat,

Lentil zapoměla jsem dodat, že dělám druhý stromek, abych ho mohla fotit, protože popsat bez obrázků bych asi nezvládla. Ukončení dalších vrstev pošlu jestli mi to časově vyjde zítra. Tak pa Alena K.

Obrázek uživatele Kondova

Lentil jsi tedy rychlá .Než

Lentil jsi tedy rychlá .Než dosmolím vkládání tak ty už píšeš. Ten střed ,ta díra je tam proto aby se to mohlo nasadit na trubku z tvrdého papíru. Ta dělá vlastně nosič těch nalepených koleček. Patentovat to můžeme společně. Mám radost,že se Vám to líbí a že se Vám určitě podaří podle návodu vytvořit stromečky ze kterých budete mít radost i Vy ostatní Motalinky.Těší mě, že můžu taky přispět. Do této doby jsem se učila já od Vás. Jsem špatná učitelka. Když bude něco nejasného tak piš. Alena K.

Obrázek uživatele Lentil

Alenko Ko.

jsem z toho trochu mimo ,to se lepí na ty kolečka a jak na střed? Asi bychom tě poprosily o názornější postup,děkujeme,vypadá to nádherně,to by jsi měla patentovat,to asi ještě nikdo nevymyslel,paráda

Zdraví Lentil.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování